عکس دسته جمعی بچه های خورشید در جشن ۹۵
مراسم اختتامیه بیستمین دوره بازیهای المپیک ویژه
حضور انجمن خورشید در پنجمین نمایشگاه راه و شهرسازی
حضور استاد سالار عقیلی در جشنواره پاییزی انجمن خورشید
حضور هنرمند محبوب آقای جواد عزتی در جشنواره پاییزی انجمن خورشید
حضور تیم ملی نوجوانان والیبال در جشنواره پاییزی انجمن خورشید
آخرین اخبار
عضویت در خبرنامه
نام و نام خانوادگی : (*)

ورودی نامعتبر است
پست الکترونیکی : (*)

ورودی نامعتبر است
تلفن همراه :

ورودی نامعتبر است
سوال امنیتی (*)
سوال امنیتی

ورودی نامعتبر استسفال انجمن خورشید
چرم انجمن خورشید
زیورآلات انجمن خورشید
معرق انجمن خورشید

عکس دسته جمعی بچه های خورشید در جشن اسفندماه 95

جشن خورشید روز جمعه بیستم اسفندماه به همت و کوشش مدیران ، مربیان زحمت کش و والدین فداکار بچه های خورشید همراه با جشنواره غذا ، نمایشگاه و فروشگاه صنایع دستی بچه های خورشید برگزار شد.

آقایان رحمانی و زارع از اعضای مجمع خیرین کشور از حاضرین در این جشن بودند. بچه های خورشید برای شرکت کنندگان در جشن قطعاتی را اجرا کردند که اجرای موسیقی بچه ها با تشویق ویژه حاضرین همراه شد. درکنار اجرای بچه های خورشید آقای نجف فلکی مقدم نیز دو قطعه زیبا برای حضار اجرا کردند.

نمایندگان بیمه پاسارگاد نیز که در این جشن حضور داشتند برای حضار توضیحاتی داده و در خصوص بیمه عمر بچه های خورشید قول مساعدت داده و مبلغی از هزینه این بیمه را متقبل شدند.

پس از صحبت های نماینده بیمه آقای طهماسبی مدیرفنی و مسابقات المپیک ویژه ایران پیام دکتر دادخواه رییس المپیک ویژه ایران را قرائت کردند.

در ادامه مراسم اعضای هیئت مدیره و بچه های خورشید از خانم الستی بابت تلاش فراوان ایشان برای انجمن خورشید تشکر و قدردانی کردند.

برای اختتامیه جشن بچه های خورشید سرود ملی را اجرا کردند.

تصاویر جشن در ادامه

 

جشنواره‌ی غذا و بازارچه‌ی خیریه‌ی‌ کارهای دستی انجمن دیرآموزان خورشید همراه با اجرای موسیقی توسط دیرآموزان خورشید، جمعه ۲۰ اسفندماه ۱۳۹۵، از ساعت ۱۱ تا ۱۶ برگزار خواهد شد.

این جشنواره در محل انجمن «دیرآموزان خورشید» به نشانی تهران-فلکه دوم تهرانپارس - خیابان جشنواره - بعداز داروخانه حلال احمر - مجتمع وحدت (ساختمان کلینیک سابق) برپا خواهد شد.

 

جشنواره انجمن خیریه خورشید

تیم اعزامی انجمن خورشید به هجدهمین همایش بازیهای المپیک ویژه، رشت ، ۱۱و۱۲ شهریور ۹۵

 

محمد تجدد ، مدال طلای مسابقات شنا

 

محمد مهدی قنبری ، مدال طلای مسابقات دومیدانی صدمتر

 

 

ایمان مهدویان ، مدال طلای مسابقات دومیدانی صدمتر

 

حمید نادری ، مدال نقره مسابقات دومیدانی صدمتر

 

میثم کنشلو ، مدال نقره مسابقات دومیدانی صدمتر

 

آیدین کریم زاده ، مدال برنز مسابقات دومیدانی صدمتر

 

آرمین عطایی ، مدال برنز مسابقات دومیدانی صدمتر

 

 

 

کسب مقام سوم مسابقات فوتبال پانزدهمین همایش کشوری المپیک ویژه 

 

 

تیم فوتبال انجمن خورشید متشکل از آيدين كريم زاده ، محمدرضا حيدرى ، سعيد حسن زاده ، ميثم كنشلو ، حميد نادرى ، محمدمهدى قنبرى ، مهدى حجى مانى ، بابك بصيرت و به سرپرستی آقای کریمی در پانزدهمین همایش کشوری المپیک ویژه که در تاریخ ۱۶ و ۱۷ اردیبهشت در شهر ساری برگزار شد ، مقام سوم این دوره از مسابقات را بدست آورد.

درکنار برگذاری این مسابقات بچه های خورشید از مناظر طبیعی منطقه نیز بهره برده و به سیاحت پرداختند.

در ادامه تصاویری از این سفر ورزشی تفریحی را مشاهده خواهید کرد.

 

 

 

 

نمايش تقاطع هم عرض

 

 

نمايش تقاطع هم عرض كاري از گروه تئاتر انجمن خورشيد به سرپرستي امير كريمي و كارگرداني رامتين رمضاني و فيروزه شريعتي پس از بازبيني به چهارمين جشنواره تئاتر معلولين منطقه آفتاب كه در تيرماه ١٣٩٥ به ميزباني استان مركزي برگزار خواهد شد، راه يافت. محمد علي تهراني، بابك بيات،حامد ابراهيم،محمدمهدي قنبري، ايمان مهدويان، محمد تجدد، پيمان ورشوكار، سعيد حسن زاده، عليرضا ورتا، هيوا سرابي و مريم حيدري، به ايفاي نقش در نمايش تقاطع هم عرض ميپردازند.
در اين دوره از جشنواره تئاتر معلولين منطقه آفتاب پانزده اثر از استانهاي چهارمحال بختياري، اصفهان، البرز، تهران، قم و مركزي به رقابت خواهند پرداخت.

 

 

چهاردهمین گردهمایی سراسری المپیک ویژه به مناسبت روز جهانی سندرم داون

 

 

روز پنجشنبه سیزدهم اسفند مسابقات المپیک ویژه به مناسبت روز جهانی سندرم داون در محل ورزشگاه الزهرا منطقه ۲ شهرداری تهران باحضور شرکت کنندگانی از شش استان در سه رشته دومیدانی، وزنه برداری و بوچی برگزار شد.
در این مسابقات بچه های خورشید مدالهای فراوانی را به دست آوردند. تصاویر کاملی از این مسابقات در ادامه خبر.

 

گردهمایی آخر سال انجمن خورشید

 

روز سه شنبه ششم اسفندماه گردهمایی آخر سال انجمن خورشید در محل انجمن با حضور اولیاء بچه ها ، مربیان و مسئولین انجمن برگزار شد.

در این گردهمایی سرکار خانم الستی موسس انجمن با خیرمقدم گفتن به اولیاء و قدردانی از همراهی همیشگی آنها با کادر انجمن ، از آنان تشکر نموده و از کادر انجمن درخواست نمودند تا شرحی از فعالیتهای انجام شده در سالی که گذشت بیان نموده و برنامه های آتی خود را ارائه دهند.

پس از آن جناب آقای کریمی مدیر انجمن شرح کلی از فعالیتهای انجمن ارائه کردند و از مربیان درخواست شد تا در خصوص فعالیتهای کارگاههای خود گزارش لازم را بیان کنند.

در همین راستا جناب آقای حسینی مربی معرق، جناب آقای دبیر مربی چرم ، سرکار خانم مومیوند مربی معرق کاشی و زیورآلات ، سرکار خانم جوانمردی مربی مهارتهای زندگی و اجتماعی و مسئول روابط عمومی انجمن و سرکار خانم نقی پور و سرکار خانوم قلوبی روانشناسان محترم انجمن به ارائه گزارش فعالیتهای درحال اجرا و برنامه های آتی کارگاههای خود پرداختند.

بعد از پایان گزارش مربیان، خانم الستی از زحمات بی دریغ سرکار خانم صحرایی ، مسئول دفتر مدیرعامل که با تمام انرژی فعالیت های اجرایی و هماهنگی های انجمن را به نحو احسن انجام می دهند تشکر و قدردانی نمودند.

در ادامه مسئولین و کادر انجمن به نقطه نظرات، پیشنهادات و انتقادات اولیاء گوش داده و به گفت و شنود پرداختند.

در خاتمه گردهمایی، بچه های خورشید به هنرنمایی پرداخته و سه قطعه زیبا از موسیقی ایرانی توسط سه گروه اجرا شد و همزمان از حضار پذیرایی به عمل آمد.

 

 

 

حامیان انجمن خورشید

کانال انجمن خورشید در تلگرام

کانال انجمن خورشید در تلگرام

 

صفحه اینستاگرام انجمن خورشید

صفحه اینستاگرام انجمن خورشید

 

صفحه آپارات انجمن خورشید

پیوندها

سازمان بهزیستی استان تهران

المپیک ویژه ایران